Gemälde, Moderne Kunst und Antiquitäten
12.09.: 19.15 Uhr (Lose 2001-2200, 1001-1201)
13.09.: ab 19.15 Uhr (Lose 501-701)
14.09.: 19.15 Uhr (Lose 2501-2589, 2201-2304, 2310-2376, 1-217)
De Eland
12.09.2017 – 14.09.2017, 1112 AP Diemen (Amsterdam),

· Gemälde, Grafik · Möbel, Uhren... · Schmuck, Uhren, Silber
Alle Lose / 1145 Lose Reihenfolge / Währung Darstellung 12 Seiten
Eiken tuigkast met 2 paneeldeuren, onderkast met geheime ruimte, Engeland 18e eeuw, h. 180, br. 135, d. 58 cm.
(150 – 200 EUR)
verkauft

Eiken schrijfbureau met klep en lade op gedraaide poten verbonden door regels, Engeland 18e eeuw, h. 101, br. 64, d. 47 cm.
(150 – 200 EUR)
verkauft

Eiken kastje met 2 paneeldeuren, 18e eeuw, h. 80, br. 69, d. 49 cm.
(100 – 150 EUR)
verkauft

Eiken dekenkist met frontpanelen, Holland 18e eeuw, h. 64, br. 123, d. 63 cm.
(200 – 300 EUR)
verkauft

Noten Renaissance-stijl stoel met gestreepte stof
(80 – 120 EUR)
verkauft

Stel eiken rijkgestoken armstoelen met bruin leer bekleed op gestoken griffioen poten.
(150 – 200 EUR)
verkauft

(400 – 600 EUR)
verkauft

(500 – 800 EUR)
verkauft

Eiken broodkast, zgn. Spinde met een paneeldeur, 18e eeuw, h. 120, br. 82, d. 44 cm.
(150 – 200 EUR)
verkauft

Mahonie Biedermeier cilinderbureau met achter het rolluik een interieur, 19e eeuw h. 118, br. 120, d. 60 cm.
(200 – 300 EUR)
verkauft

Eiken Mechels etagerekast met opklapbaar blad waaronder een marmeren blad en 2 gestoken laden, eind 19e eeuw, h. 142, br. 131, d. 48 cm.
(150 – 200 EUR)
verkauft

Eiken rijkgestoken Dagobert stoel met gestoken leeuwenmaskers, eind 19e eeuw.
(80 – 120 EUR)
verkauft

Eiken rechthoekige eetkamertafel met lade, h. 80, bladmaat 190 x 90 cm.
(200 – 400 EUR)
verkauft

Eiken lezenaar met gestoken front, br. 32, br. 74, d. 53 cm.
(50 – 100 EUR)
verkauft

Noten stoel met gestoken kuif, Spanje 17/18e eeuw.
150 – 200 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Tapijt, Kashan 360 x 260 cm.
(1.000 – 1.500 EUR)
verkauft

Serie van 6 eiken stoelen met roze velours op getorste poten, 19e eeuw
(200 – 300 EUR)
verkauft

(150 – 200 EUR)
verkauft

Tapijt, Heriz 310 x 230 cm.
(200 – 300 EUR)
verkauft

Tapijt, Kirman 300x 200 cm.
(300 – 500 EUR)
verkauft

Lot van 3 iepenhouten Louis XVI stoelen met opengewerkte rugleuning, ca. 1780, w.o. een armstoel.
150 – 200 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Eiken linnenpers met 5 laden, ca. 1880, h. 208, br. 85, d. 64 cm.
(150 – 200 EUR)
verkauft

Tapijt, Tabriz, 384 x 280 cm.
650 – 850 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

1.800 – 2.200 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Verguld bronzen lampvoet met 3 lichtpunten, h. 170 cm.
700 – 900 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

(150 – 200 EUR)
verkauft

Goudlak Louis XVI-stijl bank met damast bekleed.
300 – 500 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Goudgeschilderde houten armstoel met satijnen zitting en rugleuning
(150 – 200 EUR)
verkauft

Stel goudlak Louis XV-stijl armfauteuils met rood gestreepte stof bekleed en gecapitoneerde rugleuning, 19e eeuw (rugleuning restaureerd)
(100 – 200 EUR)
verkauft

Mahonie salontafel met inlegwerk op kolompoot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, h. 56, br. 115, d. 86 cm.
80 – 120 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

5.000 – 10.000 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Tapijt, Mashad 390 x 285 cm.
1.000 – 1.500 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Staand horloge in mahonie kast met beschilderde Wijzerplaat, Newcastle, Engeland 19e eeuw, h. 234 cm. (slinger mechaniek defect)
(200 – 300 EUR)
verkauft

Houten bruidskast als bureau met schrijfklep, 2 laden en 2 paneeldeuren, China 20e eeuw, h. 117, br. 92, d. 41 cm.
(400 – 600 EUR)
verkauft

Hardhouten rijkgestoken plantentafel met marmeren blad, China ca. 1900, h. 48, diam. 46 cm.
(150 – 200 EUR)
verkauft

Hardhouten gestoken plantentafeltje met marmeren blad, China eind 19e eeuw, h. 47, diam. 36 cm.
(100 – 200 EUR)
verkauft

Hardhouten rijkgestoken plantentafel met marmeren blad, China ca. 1900, h. 62, diam. 35 cm.
(150 – 200 EUR)
verkauft

Eiken bureaustoel met bruin leer bekleed, eind 19e eeuw.
(80 – 120 EUR)
verkauft

Kersenhouten partnerdesk met groen leer ingelegd blad en 6 laden, Engeland, h. 79, br. 200, d. 100 cm.
(400 – 600 EUR)
verkauft

Mahonie miniatuur linnenkast met 2 paneeldeuren, h. 50, br. 40, d. 25 cm.
150 – 200 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Tapijt, Kirman 400 x 300 cm.
(1.000 – 1.200 EUR)
verkauft

Eiken Louis XVI-stijl bank met rieten leuningen en groen stoffen kussen, ca. 1900, h. 102, br. 190, d. 80 cm.
(400 – 600 EUR)
verkauft

500 – 1.000 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

(500 – 1.000 EUR)
verkauft

Houten rijkgestoken gonghouder met drakenmotieven en gong, Indonesie, h. 100 cm.
(150 – 200 EUR)
verkauft

300 – 600 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Tapijt, Kurdistan 480 x 106 cm.
300 – 400 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Rechthoekige gefacetteerde spiegel gevat in goudlak lijst bekroond met gestoken kuif in de vorm van acanthusblad, h. 140 cm.
(100 – 150 EUR)
verkauft

Wortelnoten gefineerde George II commode met 3 laden, Engeland ca. 1750, h. 76, br. 92, d. 51 cm.
(150 – 200 EUR)
verkauft

800 – 1.200 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Los 50A
Eiken Amsterdmse school stoel met palissander ornamenten en bruine stof
50 – 80 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Los 50B
Eiken Amsterdamse school armstoel met palissander armrusten
(50 – 100 EUR)
verkauft

(1.800 – 2.200 EUR)
verkauft

Deels palissander Lounge chair met zwart leer bekleed, ontwerp Charles Eames met etiket onderzijde Herman Miller, jaren '80/'90
(2.000 – 3.000 EUR)
verkauft

Serie van 6 Egoa Design stoelen met zwartlak zitting op verchroomd onderstel
300 – 500 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

600 – 800 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Los 54A
Metalen groentemand stellingkast met 8 manden , 50-er jaren, h. 195, br. 73, d. 60 cm.
500 – 1.000 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Tapijt, Kashan 400 x 298 cm.
700 – 900 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Spiegel in vergulde Empire lijst met vrouwenhoofden en guirlandes, eind 19e eeuw, h. 160, br. 85 cm.
(600 – 800 EUR)
verkauft

Vruchtenhouten Empire-stijl bank met gebloemde stof en versierd met bloemmotieven, afgezet met bronzen sphinxen rustend op bronzen klauwpoot
(800 – 1.000 EUR)
verkauft

(800 – 1.000 EUR)
verkauft

Vruchtenhouten ronde gueridon met bloemmotieven in het blad afgezet met bronzen beslag en sphinxen, h. 80, diam. 79 cm.
(500 – 800 EUR)
verkauft

(500 – 800 EUR)
verkauft

(1.200 – 1.500 EUR)
verkauft

Vruchtenhouten Empire-stijl damesbureau met stoel versierd met bloemmotieven en afgezet met bronzen beslag van sphinxen, h. 91, br. 98, d. 60 cm.
(600 – 800 EUR)
verkauft

Mahonie Louis XVI kabinet met timpaan kap, 2 paneeldeuren en 3 laden, Holland ca. 1780, h. 250, br. 190, d. 67 cm.
(1.800 – 2.200 EUR)
verkauft

Clubfauteuil bekleed met bruin leer.
800 – 1.000 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

800 – 1.000 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Tabouret bekleed met bruin leer, h. 45, br. 56, d. 41 cm.
250 – 350 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Tapijt, Heriz 390 x 285 cm. (aangekocht bij van Meeuwen Perzische tapijten)
400 – 600 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

(1.500 – 2.000 EUR)
verkauft

(200 – 300 EUR)
verkauft

Deels houten zwart/wit design salontafel met verlichting, h. 37, br. 160, d. 80 cm.
(200 – 300 EUR)
verkauft

Los 70A
Murano glazen design tafellamp, ontwerp Alfredo Barbini, ca. 1970, h. 70 cm. (glasschilfer)
(200 – 300 EUR)
verkauft

Rippen Maestro piano in noten kast, ook wel staande vleugel, ca. 1960, h. 140, br. 152, d. 55 cm. hierbij een pianokruk.
400 – 600 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Tapijt, Kashan 365 x 253 cm.
(800 – 1.000 EUR)
verkauft

Essenhouten lattenbankje, zgn. museumbankje BZ, ontwerper Martin Visser, h. 29, br. 200, d. 64 cm.
(100 – 200 EUR)
verkauft

(300 – 400 EUR)
verkauft

Grijslak Louis XVI-stijl ameubelement bestaand uit sofa en 2 stoelen bekleed met beige velours, ca. 1900.
800 – 1.200 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Beschilderd houten Red and Blue stoel, naar ontwerp van Gerrit Rietveld.
(80 – 120 EUR)
verkauft

Los 76A
Houten rood-blauwe design stoel, naar ontwerp Gerrit Rietveld, hierbij een miniatuur uitvoering.
(50 – 100 EUR)
verkauft

Houten bioscoop love seat met groene stof, Cinema International, br. 112 cm.
400 – 600 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Houten bioscoopstoel met groene stof, Cinema International
(150 – 250 EUR)
verkauft

Serie van 6 witgeschilderde Louis XVI-stijl stoelen, 2 met afwijkende zitting. (herkomst winkel Sheila de Vries)
(150 – 200 EUR)
verkauft

Kastanjehouten tafel op harpvormige poten verbonden door gietijzeren regel, Spanje 17e eeuw, h. 78, br. 224, d. 78 cm.
(1.500 – 2.000 EUR)
verkauft

Tapijt, Nain 389 x 290 cm.
800 – 1.000 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Serie van 4 witlak Louis XVI-stijl eetkamerstoelen bekleed met groen gekleurde stof, eind 19e eeuw.
100 – 200 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Stel grijslak Gustaviaanse stoelen met witte zitting, Zweden, 18e eeuw.
(80 – 120 EUR)
verkauft

Serie van 4 grijslak Gustaviaanse stoelen met witte zitting, Zweden, 18e eeuw.
300 – 400 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Empire-stijl staande lamp, voorheen gaslamp, met stoffen kap met marmeren kolompoten, h. 176 cm.
300 – 500 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

With-wash Louis XV-stijl bank met rieten zittingen, h. 104, br. 260, d. 76 cm.
(500 – 700 EUR)
verkauft

Tapijt, Isfahan 220 x 147 cm.
200 – 300 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Tapijt, Nain 311 x 197 cm.
500 – 700 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Stel wit terracotta Korintisch vormige wandconsoles met marmeren blad, 19e eeuw (defecten)
(400 – 600 EUR)
verkauft

Wit betonnen tuinbeeld van vrouwen figuur met bloemenmand op pilaster, h. 164 cm.
100 – 200 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Los 90A
Kapitale verguld houten met gipsen lijst, 18e eeuw binnen maar 91 x 118 cm.
(500 – 1.000 EUR)
verkauft

Stel houten Louis XVI wandconsoles met gestoken acanthusblad, 18e eeuw, h. 62, br. 50, d. 31 cm.
(100 – 150 EUR)
verkauft

Tapijt, Kashan 400 x 292 cm.
(1.000 – 1.500 EUR)
verkauft

Tapijt, Tabriz ( met signatuur) 370 x 258 cm.
600 – 800 EUR
wahrscheinlich
verfügbar

Scheepskompas in houten kast met koperen kaartenkoker, h. 135, br. 84 cm.
(500 – 800 EUR)
verkauft